Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka do Gowarzowa

W dniu 16 czerwca 2026 roku miała miejsce wyjątkowa wycieczka do Stajni Gowarzów, w której uczestniczyła kadra przedszkola wraz z przedszkolakami i ich rodzicami. Był to dzień pełen atrakcji, rozmów, uśmiechu i wspólnie spędzonych chwil.

Podczas pobytu mieliśmy okazję poznać konie i innych mieszkańców gospodarstwa. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek na temat ich życia i pielęgnacji, a także skorzystaliśmy z możliwości jazdy konnej pod okiem instruktorów. Uczestniczyliśmy także w licznych zabawach i aktywnościach integracyjnych. Wspólnie bawiliśmy się do utworu „Despacito”, tańczyliśmy z kolorową chustą oraz braliśmy udział w emocjonującej konkurencji układania haseł z rozsypanki literowej. Dużo radości dostarczył nam również tor przeszkód, podczas którego mogliśmy sprawdzić swoją sprawność, zręczność i ducha zdrowej rywalizacji.

Nie zabrakło także czasu na wspólny poczęstunek. Na stołach pojawiły się pyszne ciasta przygotowane przez rodziców i nasze panie kucharki oraz przekazane przez sponsorów - Panią Edytę Wlaźlak - Sklep „Winciorek” i Pana Krzysztofa Krakowskiego - Cukiernia „Krakowski”. Ze smakiem zajadaliśmy się również zalewajką oraz grillowanymi kiełbaskami i kaszanką.

Wycieczka była doskonałą okazją do integracji całej przedszkolnej społeczności. Wspólnie spędzony czas, liczne atrakcje oraz serdeczna atmosfera sprawiły, że dzień ten na długo pozostanie w naszej pamięci.

Gorąco dziękujemy wszystkim osobom,
które przyczyniły się do organizacji tego pięknego wydarzenia.