Archiwum 2016/2017

22-06-2017
miniaturka zakoczenie-roku-szkolnego
Uroczyste Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się w naszym przedszkolu 22 czerwca.Po powitaniu przez panią dyrektor Marię Klauzę wszystkich dzieci, rodziców i wychow (...)

Wycieczka do ZOO

13-06-2017
miniaturka wycieczka-do-zoo1
W dniu 13 czerwca br. nasi wychowankowie wraz z opiekunami wybrali się autokarem na całodniową wycieczkę do łódzkiego ZOO. Około godziny 11, po drugim śniadaniu, wyruszyliśm (...)

Wizyta przedszkolaków z Łękińska

12-06-2017
miniaturka wizyta-przedszkolakow-z-lekiska
W poniedziałek 12 czerwca br. ponownie gościliśmy w naszych progach dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego z Łękińska. Podczas spotkania królował taniec. Mili gości (...)

Piknik Rodzinny

09-06-2017
miniaturka piknik-rodzinny
Piknik rodzinny to impreza, która na stałe wpisała się w Kalendarz naszego przedszkola. W tym roku już po raz dziewiąty gościliśmy w ogrodzie przedszkolnym naszych podopiecz (...)

Wizyta w Publicznym Przedszkolu Nr 9

09-06-2017
miniaturka wizyta-w-publicznym-przedszkolu-nr-9
W czwartek 8 czerwca br. nasze dzieci wraz z paniami udały się do zaprzyjaźnionego Publicznego Przedszkola Nr 9, gdzie obejrzały przedstawienie p.t. „Jak słonik Tupi polubił (...)

Barwny korowód

05-06-2017
miniaturka barwny-korowod
W tym roku nasze przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka w szczególny sposób. Dzień rozpoczął się od Spartakiady przedszkolaków na boisku przy ul. Kościuszki. P (...)

Spartakiada przedszkolaków

05-06-2017
miniaturka spartakiada-przedszkolakow
W dniu 1 czerwca br. dzieci z naszego przedszkola pod opieką Katarzyny Kędry i Kingi Nity udały się na boisko przy ul. Kościuszki w Radomsku, gdzie odbywała się Spartakiada przedsz (...)

Radomszczańskie Spotkania Integracyjne

29-05-2017
RSI'17
W dniach 25 - 28 maja MDK, Miasto Radomsko, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, MOPS, Warsztaty Terapii Zajęciowej, MOSiR, Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Komenda Powiatowa Pol (...)

Dzień Matki

29-05-2017
DzMatki'17
26 maja jak co roku w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Matki. Przedszkolaki zaprezentowały bogaty w piosenki i wiersze program artystyczny. Po występach dzieci wrę (...)

Wiosenne malowanie

27-05-2017
domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
W dniu 18 maja br pani Monika Banaszek z dwojgiem wychowanków naszego przedszkola: Kingą Oziębałą i Adamem Łobaczewskim, wzięli udział w kolejnej edycji konkursu plastyczneg (...)