Archiwum 2015/2016

domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16 Dnia 23 czerwca 2016r. oficjalnie zakończyliśmy bieżący rok szkolny. Jak co roku przedszkolaki przedstawiły przybyłym na uroczystość g (...)

Wycieczka do Stadniny Koni

Wycieczka do Stadniny Koni
Wycieczka do Stadniny Koni 16 czerwca br. sprawiliśmy naszym milusińskim kolejną niezwykłą niespodziankę. Była nią wycieczka do Stadniny Koni w Gowarzowie.

Spartakiada przedszkolaków

domyślna miniaturka newsa, szary prostokąt
III Spartakiada Przedszkolaków W dniu 10 czerwca br. na stadionie przy ul. Kościuszki odbyła się kolejna edycja Spartakiady Przedszkolaka, podsumowująca roczną akcję: Spraw (...)

"Królewna Śnieżka"- teatrzyk