Spotkanie przy choince w gr. II

18-12-2019
miniaturka spotkanie-przy-choince-w-gr-ii2
Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, pełne uśmiechu i radości chwile spędzone w gronie najbliższych. Tradycyjnie, jak co roku, w grupie II odbyło s (...)

Spotkanie ze Św. Mikołajem

06-12-2019
miniaturka spotkanie-ze-sw-mikolajem1
„Szóstego grudnia, jak dobrze wiecieŚwięty Mikołaj chodzi po świecie...” Jak co roku 6 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu Św. Mikołaja. Nasze dzieci przywi (...)

Choinka zielona kolorowo ustrojona

03-12-2019
miniaturka choinka-zielona-kolorowo-ustrojona
Już z początkiem grudnia w naszym przedszkolu zapanowała miła, świąteczna atmosfera. Stało się tak za sprawą zaproszenia na imprezę czytelniczą „Choinka zielona kolorowo ustr (...)

Święto Misia - zajęcia otwarte

28-11-2019
Święto Misia 1
We wtorek w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Misia. Miś to ulubiona zabawka dzieci na całym świecie: Każdy człowiek, mały, duży,Wie do czego Misio służy.Że on jest do przyt (...)

Szkoła do hymnu

12-11-2019
Śpiewanie hymnu narodowego 1
W piątek 8 listopada z inicjatywy MEN, kolejny raz w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.W tym dniu panie Kasia,Iwonka i Ula (...)

Tydzień higieny

03-11-2019
miniaturka tydzie-higieny
W ostatnim tygodniu października, tj. 28-31 odbyły się zajęcia z cyklu „Tydzień higieny” prowadzone przez Panią Agnieszkę Bzowską. W tym czasie przypomnieliśmy sobie, j (...)

W jesiennych komnatach - zajęcie otwarte w gr. I

25-10-2019
miniaturka w-jesiennych-komnatach-zajecie-otwarte-w-gr-i
„Stoi pociąg na peronie,żółte liście ma w wagonie.Dokąd z nimi jechać będzie?Może do nas tu przybędzie?” W piątek 25 października 2019 roku nasi wychowankowie b (...)